sobota, 24 października 2015

Wszystko o tym, gdzie mnie znaleźć w sieci + zmiany na blogu

Kiedy założyłam bloga, był tylko on. Publikowałam tu wszystko, czym chciałam się podzielić. Przez kilka ostatnich lat internet jednak bardzo się zmienił i powstało wiele nowych narzędzi, dzięki którym możemy dzielić się z ludźmi… właściwie wszystkim. Publikowane przeze mnie treści znajdują się teraz w kilku różnych miejscach i tak jest moim zdaniem o wiele lepiej. Mimo wszystko wciąż to właśnie na bloga zagląda najwięcej osób i część z was mogła przeoczyć linki do pozostałych serwisów, umieszczane tu i tam. Dziś więc wszystko o tym, gdzie można mnie znaleźć w sieci.


Szczerze mówiąc, początkowo zupełnie nie rozumiałam fenomenu tej aplikacji. Czasem wysyłałam coś do znajomych w prywatnej wiadomości, ale idea wrzucania rzeczy do my story była mi obca. Nie wiem, w którym momencie coś się zmieniło, ale jakoś w wakacje zaczęłam śledzić kilka osób, a potem sama nagrywać. Zanim się obejrzałam, wciągnęłam się na dobre. Snapchat to teraz moja ulubiona platforma społecznościowa. Jeśli się pospieszysz, na moim kanale zobaczysz dziś moje spotkanie z Anwen i przepis na przepyszny pudding malinowy.

SNAPCHAT: martamardyla | urywki z mojej codzienności, przepisy, fajne miejsca, krótkie recenzje kosmetyków, filmów, książek… (w formie wideo)


Instagrama poznałam dwa lata temu i szybko uzależniłam się od codziennego przeglądania zdjęć. Zawsze znajduję na nim coś inspirującego, co motywuje mnie do działania albo po prostu wprawia mnie w dobry nastrój. Sama staram się regularnie wrzucać nowe zdjęcia i cieszę się, że potem mam w jednym miejscu urywki fajnych przeżytych chwil. Oczywiście najbardziej lubię wracać do fotek z podróży!

INSTAGRAM: martamardyla | inspiracje, podróże, jedzenie, najlepsze chwile


Wszystkie swoje ulubione blogi śledzę przez bloglovin. Jeśli też korzystacie z tego narzędzia i chcecie być zawsze na bieżąco z nowymi wpisami na moim blogu, pamiętajcie o dodaniu go do obserwowanych.

BLOGLOVIN: Lusterko | wszystkie nowe wpisy z mojego bloga w jednym miejscu


Nigdy nie pokochałam facebooka tak jak snapchata czy instagrama, ale od dawna już obiecuję sobie, że poświęcę mu trochę więcej czasu. Na pewno jest to miejsce, w którym znajdziesz informacje o wszystkich nowych wpisach.

FACEBOOK: Lusterko | informacje o wszystkich nowych wpisach


CO NOWEGO NA BLOGU
Postanowiłam wprowadzić (w końcu) system komentarzy disqus. Niestety ten wbudowany, bloggerowe, miał zbyt wiele wad, żebym została przy nim na zawsze. Muszę też przeżyć to, że stare komentarze nie zostały jeszcze zaimportowane (to niestety błąd disqusa, nad którym podobno pracują od kilku miesięcy), ale mam nadzieję, że kiedyś to nastąpi. Szkoda byłoby stracić cały wasz wkład w treść bloga! Dajcie znać, czy wszystko działa z tym disqusem, bo jak zwykle mogłam coś zepsuć.

Do zobaczenia!

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie komentarz. Bardzo chętnie je czytam i odpowiadam na każde pytanie! Proszę, nie spamuj jednak - nie zapraszaj do siebie i nie podawaj linka do swojego bloga. Znajdę go w Twoim profilu! Dziękuję.