środa, 6 stycznia 2016

Minimalistyczna biżuteria – naszyjnik z chmurami

Od wielu miesięcy marzyłam o nowym, pięknym elemencie biżuterii, który mogłabym nosić na co dzień. Przeglądałam oferty sieciówek, zatrzymywałam się przy wystawach niewielkich sklepów jubilerskich, szukałam też ofert osób zajmujących się rękodziełem. I nic. Albo jestem bardzo wybredna, albo producenci po prostu mają inny gust, ale zupełnie nic nie było w stanie zainteresować mnie na tyle, żebym zdecydowała się wydać na to kilka stówek. Te poszukiwania uświadomiły mi, jak trudno jest znaleźć ładną, delikatną biżuterię bez żadnych udziwnień i niepotrzebnych świecidełek.

Ale pod choinką znalazłam coś, co przywróciło mi wiarę w to, że piękna biżuteria istnieje.


Naszyjnik z chmurami to dzieło Kasi Wojniak, założycielki marki Kavo Design.

„KAVO powstało z miłości do prostoty i z chęci nadawania biżuterii znaczenia. KAVO to proste geometryczne formy i dużo personalizacji”.

Projekty Kasi są tym, czego od tak dawna szukałam. Są proste, ale jednocześnie mają w sobie ukryte znaczenie, choć pewnie dla każdego inne. Ja swój naszyjnik dostałam od bliskiej osoby, ze słowami „nigdy nie przestawaj marzyć”! Teraz noszę go codziennie i kiedy spoglądam w lustro, zaraz zaczynam nucić sobie w głowie You may say I'm a dreamer, But I'm not the only one :)


Naszyjnik jest precyzyjnie wykonany z pozłacanego srebra i ma matowe wykończenie. W serii Kavo Design Nature znajduje się jeszcze kilka innych pięknych wzorów, a większość z nich można zamówić w wersji srebrnej luz pozłacanej, w formie naszyjnika lub pierścionka.

Jeśli szukacie biżuterii w tym stylu, serdecznie polecam wam zajrzeć do sklepu Kavo Design i trochę się pozachwycać :) Ja już mam ochotę na kolejne wzory, ale na razie zostanę przy moich chmurkach. Trzeba w końcu zostawić coś na przyszłoroczne świąteczne prezenty (od razu podpowiadam Mikołajowi, że te śnieżynki są piękne!).

Zapraszam do śledzenia mnie w mediach społecznościowych: 
facebook | instagram | bloglovin | snapchat: martamardyla

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie komentarz. Bardzo chętnie je czytam i odpowiadam na każde pytanie! Proszę, nie spamuj jednak - nie zapraszaj do siebie i nie podawaj linka do swojego bloga. Znajdę go w Twoim profilu! Dziękuję.